آموزش های این وب سایت به صورت رایگان در دسترس است. اطلاعات بیشتر
 • ۶۵ + ۴۸ ساعت ویدئو آموزشی
 • ۱۰ + ۱۲ ساعت اول رایگان و قابل مطالعه
 • پیش نیاز : ندارد
برای مطالعه این محصول، ابتدا عضو سایت شوید
 • سئوالات رایج عمومی :


  لطفاً و حتماً سئوالات رایج عمومی
  که بسیار مهم هم هستند را مطالعه نمایید، بدین ترتیب اکثر سئوالات شما در خصوص آموزش ها و حقوق مادی و معنوی اثر برطرف خواهد شد و سپس سئوالات زیر را مطالعه نمایید.
 • آموزش اندروید پیش نیازی دارد؟

  خیر.

  شما به هیچ منبع مطالعاتی مازاد بر این سایت، نیاز نخواهد داشت، هر چند مطالعه آزاد مفید است. هر آنچیزی که در مسیر توسعه اندروید به آن نیاز داریم بالاخص شیی گرایی ( Object Oriented ) و برنامه نویسی جاوا ، مورد آموزش قرار خواهد گرفت. غیر از موارد فوق که خیلی جدی به آن می پردازیم، Web Programming, Windows Batch Programming, Photoshop را در حد نیاز ( و بعضاً بیشتر از آن ) آموزش می دهیم. اما توجه داشته باشید که مثلاً Web Programming بصورت تخصصی در آموزش وب همین وب سایت، با جزئیات و روشی متفاوت و دقیقتر مورد آموزش قرار گرفته است.

 • دوره از چه سطحی شروع و به سطحی ختم می شود؟

  مقدماتی تا حرفه ای.

  مخاطب آموزشها علاقه مندانی هستند که فارغ از سابقه برنامه نویسی ( چه هیچ ، چه حرفه ای ) می توانند اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنند. در ابتدای کار از سطح مقدماتی شروع و حتی در همین سطح نکاتی برای برنامه نویسان حرفه ای وجود دارد، و در نهایت به سطح حرفه ای رسیده ایم. به جرأت می توانیم ادعا کنیم که در هر سطحی باشید، مطالعه این آموزشها نکات جدیدی برای شما به همراه دارد که حتی ممکن بوده در گذشته آنرا نشنیده باشید.
 • آموزش در برگیرنده چند ساعت ویدئو است؟

  65 + 41 ساعت مجموعاً و  12 + 12 ساعت رایگان

  آموزشهای اندروید در دو نسخه ارائه می گردد. نسخه پیشین که طبیعتاً قدیمی تر است و در محیط Eclipse توسعه می یابد. و نسخه جدید که در حال تولید است و در محیط Android Studio توسعه می یابد. نسخه پیشین مشتمل بر 65 ساعت آموزش است که 10 ساعت آن رایگان است و نسخه جدید مشتمل بر 41 ساعت آموزش است که 12 ساعت آن رایگان است.
 • آیا نسخه جدید در ادامه نسخه پیشین است؟

  خیر، متفاوت است.

  آموزشهای نسخه جدید اندروید در برگیرنده بسیاری از مطالب نسخه پیشین است + برخی مطالب جدید که قابل استفاده در نسخه پیشین نخواهد بود. در واقع نسخه پیشین از محیط Eclipse و از API های قدیمی تر اندروید استفاده می کند که کاملاً هم کاربردی و قابل استفاده می باشد، اما با توجه به تغییرات عمده API گوگل و لزوم استفاده از Android Studio و تعدادی از آنها منسوخ شده است و API های جدیدی نیز اضافه شده است ( مثل Material Design ) ، نیاز به نسخه جدید آموزش احساس می شد.

  این نکته قابل توجه است که در آموزشهای نسخه جدید اندروید ، ویژگی های خاصی وجود دارد که بسیار مهم هستند، از جمله:
  - سرفصل چند شاخه ای خاص که بسیار در وقت شما صرفه جویی خواهد کرد و مستقیم به سمت هدف حرکت می کنید.
  - کیفیت صدا در حد استودیو صدا برداری ( بدون کوچکترین نویز ) و کیفیت تصویر عالی.
  - روشی متفاوت در آموزش مفاهیم و قوانین ( و بهتر و ساختار یافته تر از نسخه پیشین اندروید )
  - اسلاید های بسیار با کیفیت در کمیت بسیار که اکثر قسمت ها را با وضوح و تفکیک بیشتر آموزش می دهد.
  - استفاده از Android Studio که برای بسیاری از دوستان جای سئوال و مشکل داشته است.
  - آموزش مفاهیم جدید مثل Material Design که فقط در نسخه جدید اندروید کار می کند ( در آینده عرضه خواهد شد. )
 • آموزشهای جدید تر کی عرضه می شود؟

  مشخص نیست!

  تولید و تدوین آموزش امری بسیار دشوار و نیازمند تمرکز، وقت و شرایط مطلوب محیطی و کاری جهت تولید و عرضه است. از طرفی مشغله فراوان در برنامه نویسی و توسعه سرویس های سایت ، خودش عامل مهمی است در کمبود وقت ما. اما به پاس اعتماد خریداران همیشه سعی شده در زمان های مناسب ( و معقول ) اقدام به تولید بخش های جدید آموزش کنیم که بیشتر بر اساس نیازهای خریداران اولویت بندی می شود.

  مطمئناً بیشتر سود برای ماست که آموزشها را سریعتر و در زمان کوتاه تر عرضه کنیم پس سعی ما همیشه بر این منوال خواهد بود. این نکته مهم است که سری پیشین آموزشهای اندروید و سری جدید آن، به قدری دارای مطالب کامل و کاربردی هست تا برای کسانی که زمان می گذارند و قصد تلاش در زمینه برنامه نویسی را دارند، تا بیش از یک سال کار و تمرین در بر خواهد داشت.
 • سایر کاربران چه نظری در خصوص آموزشها دارند؟

  همگی مثبت و رضایت بخش.

  خریداران مجموعه در لینک زیر، نظرات خود را درج کرده اند، هیچ نظری پاک نشده یا تحریف نشده است و کاربران با نام کاربری خود آنرا ثبت کرده اند. شما نیز مثل دوستانتان، پس از خرید لطفاً نظرتان را در همین صفحه ثبت کنید تا راهنمای سایرین باشد.

  مطالعه دیدگاه کاربران و خریداران