ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 

  • بخش 12 - یک نرم افزار Server Base
  • غیر رایگان
  • متوسط


  • رمز عبور فایلهای فشرده


رمز عبور زیر را ابتدا در notepad کپی کنید، پس از اطمینان از عدم خاتمه رمز به فاصله و یا سایر کاراکترهای غیر معتبر، آنرا به عنوان رمز فایل ( در صورت درخواست نرم افزار بازکننده فایل ) وارد نمایید. بهترین روش چند کلیک روی خط رمز برای انتخاب همه رمز و Copy آن است. جهت مشاهده رمز نیاز است لایسنس آموزش را خریداری کرده باشید
پسورد با توجه به سطح دسترسی شما قابل مشاهده نیست

  • پروژه - Notes
  • 2 ساعت 20 دقیقه
  • 345 MB


برای اینکه مبحث وب سرویس و استفاده عملی از دیتابیس روی سرور مشخص شود، یک پروژه کاملاً کاربردی اما با جزئیات به نسبت کم را، خواهیم نوشت که بانک اصلی آن روی سرور قرار دارد. سپس با استفاده از ایجاد وب سرویس روی سرور و ایجاد Client روی اندروید، سعی در برقرار ارتباط و گزارش گیری ، یا تغییر دیتابیس خواهیم کرد.

هر آنچه از دانش فنی که برای ارتباط با یک سرور یا بانک درون آن در هر نوع نرم افزاری نیاز دارید، در همین آموزش خلاصه شده و باقی چیزهایی که در ویدئو های آتی آموزش داده می شود، امکانات بیشتری را ایجاد خواهد کرد.

مشاهده این ویدئو برای یکبار کافیست، نیاز نیست این پروژه را خودتان یکبار بنویسید هر چند مفید است. ولی در هر شرایط یک نرم افزار بسیار ساده برای ارتباط با سرور و دسترسی به بانک درون آن در php و اندروید بنویسید. کاری سخت اما شدنی است و تلاش کنید. بانک اطلاعات را طبق آموزش داده شده، دستی بسازید تا قویتر شوید. در آینده طریقه ورود یک بانک اطلاعات از یک فایل آموزش داده خواهد شد. دانلود سورس اندروید فراموش نشود. دانلود سورس php فراموش نشود.
#
#