ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 

  • بخش 20 - راه کارهای پیام کوتاه
  • غیر رایگان
  • پیشرفته


  • رمز عبور فایلهای فشرده


رمز عبور زیر را ابتدا در notepad کپی کنید، پس از اطمینان از عدم خاتمه رمز به فاصله و یا سایر کاراکترهای غیر معتبر، آنرا به عنوان رمز فایل ( در صورت درخواست نرم افزار بازکننده فایل ) وارد نمایید. بهترین روش چند کلیک روی خط رمز برای انتخاب همه رمز و Copy آن است. جهت مشاهده رمز نیاز است لایسنس آموزش را خریداری کرده باشید
پسورد با توجه به سطح دسترسی شما قابل مشاهده نیست

  • دریافت و ارسال SMS
  • 34 دقیقه
  • 88 MB


نیازی به بیان اهمیت SMS در نرم افزارهای موبایل و تبلت نیست. مطمئناً بسیاری از امکانات جذاب با پیاده سازی ارسال یا شنود SMS ممکن است. در این قسمت از آموزش، روش ارسال SMS و جزئیات شنود به SMS ها بیان شده که می تواند مجموعه وسیعی از نرم افزارهای کاربردی را داخل خود فراگیرد.

روش شنود به SMS ها از BroadcastReceiver ها استفاده می کند که غیر از SMS، صدها قابلیت دیگر وجود دارد که به همین شکل با BroadCastReceiver ها ممکن است. بنابراین مطالعه این بخش برای کسانی که به SMS نیاز دارند یا ندارند ضروری است.

این بخش را مطالعه و BroadCastReceiver ها را به خوبی درک کنید، و در جای مناسب از آن بهره گیرید. سورس پروژه قابل دانلود است.
#