ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 

  • بخش 7 - راه کار های امنیتی
  • غیر رایگان
  • متوسط


  • رمز عبور فایلهای فشرده


رمز عبور زیر را ابتدا در notepad کپی کنید، پس از اطمینان از عدم خاتمه رمز به فاصله و یا سایر کاراکترهای غیر معتبر، آنرا به عنوان رمز فایل ( در صورت درخواست نرم افزار بازکننده فایل ) وارد نمایید. بهترین روش چند کلیک روی خط رمز برای انتخاب همه رمز و Copy آن است. جهت مشاهده رمز نیاز است لایسنس آموزش را خریداری کرده باشید
پسورد با توجه به سطح دسترسی شما قابل مشاهده نیست

  • امنیت در سطح کد
  • 1 ساعت 40 دقیقه
  • 230 MB


برقراری امنیت در سطح کد در سرور های اختصاصی و حتی اشتراکی، بر عهده شماست و باید کد خود را به نحوی امن سازید تا احتمال نفوذ در سایت شما به حداقل برسد.

در این بخش از آموزش علاوه بر توضیحات در رابطه با خطراتی که یک وب سایت را از نظر امنیتی تهدید می کند، با تمرکز بر روی ماهیت SQL Injection و XSS و Cookie Stealing و CSRF و ... روش های پیشگیری از این موارد را در سطح کد آموزش داده و راه نفوذ به طرق فوق را تا حد بالایی مسدود می کنیم.
حتماً و حتماً این بخش را با دقت گوش دهید و حداقل مراحل SQL Injection و XSS را به درستی در سرویس های خود پیاده سازی کنید. سعی در مطالعه شیوه های هک داشته باشید تا بتوانید، آنها را بهتر درک کنید و راه کارها را خودتان جستجو و پیاده سازی نمایید.
#