آموزش های این وب سایت به صورت رایگان در دسترس است. اطلاعات بیشتر
مشکل عدم دسترسی خریداران پیشین به برخی آموزش ها برطرف شد
 • ۷۰ ساعت ویدئو آموزشی
 • ۱۰ ساعت اول رایگان و قابل مطالعه
 • پیش نیاز : ندارد
برای مطالعه این محصول، ابتدا عضو سایت شوید
 • سئوالات رایج عمومی :


  لطفاً و حتماً سئوالات رایج عمومی
  که بسیار مهم هم هستند را مطالعه نمایید، بدین ترتیب اکثر سئوالات شما در خصوص آموزش ها و حقوق مادی و معنوی اثر برطرف خواهد شد و سپس سئوالات زیر را مطالعه نمایید.
 • آموزش وب پیش نیازی دارد؟

  خیر.

  شما به هیچ منبع مطالعاتی مازاد بر این سایت، نیاز نخواهد داشت، هر چند مطالعه آزاد مفید است. هر آنچیزی که مورد نیاز است از جمله Javascript, jQuery, HTML/CSS/LESS, PHP, Linux, MySQL, Apache و ... در حد نیاز ( و عموماً فراتر از نیاز ) مورد آموزش قرار گرفته اند.

 • دوره از چه سطحی شروع و به سطحی ختم می شود؟

  مقدماتی تا حرفه ای.

  مخاطب آموزشها علاقه مندانی هستند که فارق از سابقه برنامه نویسی ( چه هیچ ، چه حرفه ای ) می توانند اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنند. در ابتدای کار از سطح مقدماتی شروع و حتی در همین سطح نکاتی برای برنامه نویسان حرفه ای وجود دارد، و در نهایت به سطح حرفه ای خواهیم رسید.
 • آموزش در برگیرنده چند ساعت ویدئو است؟

  70 ساعت مجموعاً و 10 سایت رایگان.

  در حال حاضر 66 ساعت ویدئو تدوین شده است و شکل کار ما این است که آنرا در مدت معقولی افزایش دهیم. معمول این است که آموزشهای ما به حدود 50 ساعت برسند و حتی بعد از آن نیز ، تدوین آموزشهای جدیدتر انتظار می رود.
 • چقدر طول می کشد که حرفه ای شوم؟

  جواب کوتاه ندارد.

  تصور کنید می خواهید کنکور بدهید؟ چقدر احتمال می دهید قبول شوید؟ پاسخ این سئوال کاملاً به دانسته های فعلی شما، سرعت یادگیری شما، منابع مطالعاتی، روش مطالعاتی و صد البته پشتکار و تلاش نیاز دارد. پس همه عوامل مهمند. اما از بابت منابع مطالعاتی و روش مطالعاتی خیالتان آسوده باشد چون امتحانش را پس داده است و برای بسیاری از کاربران موفقیت در بر داشته. می ماند دانسته های فعلی شما، سرعت یادگیری شما ( به تعبیری استعداد ) و مهمتر از همه چیز پشتکار و تلاش.

  اما عموماً با روزی 8 ساعت مطالعه و تمرین، می توانید پس از حدود 1 هفته اقدام به برنامه نویسی منطق وب و دیتابیس نمایید و پس از حدود 1 ماه آنرا خوب هضم کنید. با صرف وقت بیشتر بین 6 ماه تا 1 سال می توانید سرویس های وب کاملاً حرفه ای برنامه نویسی کنید.
 • سایر کاربران چه نظری در خصوص آموزشها دارند؟

  همگی مثبت و رضایت بخش.

  خریداران مجموعه در لینک زیر، نظرات خود را درج کرده اند، هیچ نظری پاک نشده یا تحریف نشده است و کاربران با نام کاربری خود آنرا ثبت کرده اند. شما نیز مثل دوستانتان، پس از خرید لطفاً نظرتان را در همین صفحه ثبت کنید تا راهنمای سایرین باشد.

  مطالعه دیدگاه کاربران و خریداران