ثبت نام وبینار شماره 5 با موضوع «ساخت رزومه و ارتباط موثر در مصاحبه»  اطلاعات بیشتر پیش فروش آموزش «توسعه Kotlin» آغاز شد  اطلاعات بیشتر سرویس «مقاله» به صورت رایگان عرضه شد  اطلاعات بیشتر ساعات آموزش بازی سازی به 37 ساعت افزایش یافت  اطلاعات بیشتر بیش از 4 ساعت به پکیج «توسعه وب بر پایه LAMP» اضافه شد فایل دانلودی وبینار چهارم عرضه شد  اطلاعات بیشتر 5 ویدئو اول پروژه نقطه بازی، به رایگان قابل دانلود و مطالعه می باشد  اطلاعات بیشتر فریم ورک uncox بهینه شد و سرعت سایت حدوداً 20 برابر شد اخبار تک خطی uncox ، بهتر از هر چیز عمل خواهد کرد  اطلاعات بیشتر سرویس پشتیبانی ریموت عرضه شد  اطلاعات بیشتر شرکت در وبینار بهتر از خرید نسخه دانلودی آن است  اطلاعات بیشتر 
uncox پکیج ویدئویی آموزش بازی سازی با Unreal Engine آموزش بازی سازی با Unreal Engine شامل 65 ساعت ویدئوی آموزشی برنامه نویسی نرم افزار برای اندروید با زبان جاوا، در قالب پروژه های کاملاً کاربردی، سرویس پرسش و پاسخ، به زبان فارسی 1 5.0 110 200000 سایت uncox.com
 • فعلا ۳۷ ساعت ویدئو آموزشی (در حال تولید)
 • ۴ ساعت اول رایگان و قابل مطالعه
 • پیش نیاز : ندارد
 • امکان ارسال : ندارد
 • قیمت فعلی: 200000 تومان
برای سفارش این محصول، ابتدا عضو سایت شوید
 • سئوالات رایج عمومی :


  لطفاً و حتماً سئوالات رایج عمومی
  که بسیار مهم هم هستند را مطالعه نمایید، بدین ترتیب اکثر سئوالات شما در خصوص آموزش ها و حقوق مادی و معنوی اثر برطرف خواهد شد و سپس سئوالات زیر را مطالعه نمایید.
 • آموزش بازی سازی پیش نیازی دارد؟

  خیر.

  شما به هیچ منبع مطالعاتی مازاد بر این سایت، نیاز نخواهد داشت، هر چند مطالعه آزاد مفید است. در توسعه بازی، نیاز به آموزشهای تولید Asset نیز خواهیم داشت. از آنجاییکه آموزشها به صورت هدف محور و پروژه محور ارائه می شود، تمامی نیازمندی های آن از جمله ساخت Asset نیز مورد آموزش قرار گرفته است.

  لذا شما به هیچ دانش پیشین برای طی کردن مسیر آموزش نیاز نخواهید داشت.

 • آموزش در برگیرنده چند ساعت ویدئو است؟

  در حال حاضر حدود 37 ساعت در بر گیرنده حدود 4 ساعت رایگان.

  آموزش های بازی سازی، تازه شروع شده و تا رسیدن به نتیجه مطلوب، زمان نیاز دارد. قطعاً با افزایش ساعات آموزش از طریق رسانه های این سایت، از جمله تلگرام و انجمن بازی سازی اطلاع رسانی خواهد شد.

  برای آن دسته از دانش پذیرانی که خریداری کرده اند، هر چند ساعت که به این پکیج اضافه شود، بدون پرداخت هزینه مضاعف قابل دانلود و استفاده خواهد بود. حداقل ساعت تعهد شده در این پکیج 40 ساعت می باشد و ممکن است فراتر از این زمان هم ارائه گردد.

 • آموزشهای جدیدتر کی عرضه می شود؟

  مشخص نیست!

  تولید و تدوین آموزش امری بسیار دشوار و نیازمند تمرکز، وقت و شرایط مطلوب محیطی و کاری جهت تولید و عرضه است. از طرفی مشغله فراوان در برنامه نویسی و توسعه سرویس های سایت ، خودش عامل مهمی است در کمبود وقت ما. اما به پاس اعتماد خریداران همیشه سعی شده در زمان های مناسب ( و معقول ) اقدام به تولید بخش های جدید آموزش کنیم که بیشتر بر اساس نیازهای خریداران اولویت بندی می شود. مطمئناً بیشتر سود برای ماست که آموزشها را سریعتر و در زمان کوتاه تر عرضه کنیم پس سعی ما همیشه بر این منوال خواهد بود.